Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

 

Jmenuji se Vlaďka Nevrklová a žiji v krásné vesničce Markvarec, což je asi 10 km od Dačic.

   Od dětství jsem milovala přírodu – kameny, květiny, stromy a zvířata, nejraději koně, kde jsem trávila spoustu času.

   Vystudovala jsem střední zemědělskou školu v Dačicích. Po maturitě jsem odjela pracovat jako Au-pair ve Švýcarsku a pak jsem byla krátce v Jihlavě v reklamní agentuře. Pozice sekretářky super zajímavá práce, ale nenaplňovala mě. Odtud jsem odešla a nastoupila do Dačické nemocnice, kde se mi začaly odkrývat léčitelské schopnosti.

 Ze začátku se u mě začaly objevovat různé vize a zdály se mi “divné“ sny, které jsem  nechápala a brala je jako nesmysly, zmatky a přetažení z práce. Když se sny objevovaly častěji a začaly se plnit v reálném životě, tak jsem začala mít strach jít spát a pak jsem

šla s hrůzou do práce, co zase bude! V mém okolí bylo několik lidí, kteří vidí auru, vnímají energii a umí harmonizovat čakry. Začala jsem se zajímat, o co jde, proč to tak je atd. Seznámila jsem se u mé kamarádky s léčitelem Mirkem z Č. Budějovic a poznala sílu energie.

 Osud si se mnou hezky pohrával a mě se hroutilo všechno, co dosud dobře fungovalo!

Deprese, hoňky v práci, špatné vztahy s partnerem a k tomu doma tzv. “ponorková nemoc“.

No vše špatně!! V jednom týdnu jsem od základů změnila svůj život - rozešla jsem se s dlouholetým přítelem, odešla jsem z nemocnice a odstěhovala se od rodičů!

    Hlavní změna v mém myšlení nastala po úraze na schodišti, kde jsem si pádem pohnula s ploténkou a lékaři doporučovali operaci. Ležela jsem na neurologii a čekala, co bude dál.

Díky ženským na nemocničním pokoji, jsem si uvědomila, že to tak nenechám!

   Tak jsem si řekla dost! Musí to jít přece jinak?!

 Podepsala jsem revers a začala jsem se shánět po jiné pomoci.

    Na doporučení známých jsem navštívila uznávaného léčitele pana Václava Kabáta z Předklášteří u Tišnova.. Úžasný pán! Koukl na mě a už sypal trumfy z rukávu! I bez prohlídnutí rentgenových snímků byla diagnóza správná! Pamatuji si jeho první slova, když jsem k němu přišla: „To se divím, že ještě chodíte!“ Provedl pár rychlých hmatů,

sem tam to zabolelo, luplo, ale cítila jsem se dobře.

  Do cesty mi osud poslal L.Rožnovjaka z Jihlavy, který se zabývá speciálními praktikami napravování. Praktikuje cvičení (shiatsu), které  mi prospělo k zpevnění těla - zádových

svalů a páteře. Několikrát jsem za ním jela na terapii. Na rovinu mi řekl, že to na poprvé lepší určitě nebude, že to vidí na takové 4 návštěvy a důležité je cvičení!

Opravdu díky p. Rožnovjakovi jsem zjistila, že to funguje a to mě “nakoplo” začít něco dělat.

    Začala jsem s reflexní terapii plosky nohy. Kdo mi přišel pod ruku, hned jsem si na něm testovala, co nás to na kurzu učili! To mi nestačilo a absolvovala jsem další školení a to masáž klasickou, sportovní a ruční lymfatickou.

   Další má cesta byla práce na sobě!

Duchovní cesta, ovládnout svojí roztěkanost! Jak pomoci a přitom neublížit sama sobě! A to mě přivedlo k zasvěcení do energie Reiki! Pak následovala široká škála alternativních směrů

a technik: Shamballa – silná energie, Andělské léčení, metoda LSVJ – práce s kyvadlem, automatická kresba, šamanismu, kamická numerologie, výklad karet a v neposlední řadě etikoterapii a práce karmického terapeuta.

  Na závěr bych chtěla poděkovat několika lidem, kteří mi pomohli a byli mi oporou.

Především mé dobré učitelce, kamarádce a šamance Taishe Taumě.

 Dále DĚKUJI mým rodičům, mému manželovi, který mě podporuje a neodsuzuje za to, co dělám a co mě baví! Dále dík patří mým přátelům a Lence a Radce, kteří dokážou pomoci, poradit a jsou v pravý čas na pravém místě.

 

       Když nejsi ochotný změnit svůj život, není ti pomoci.“  (Hippokrates)